event burgee venue burgee

3. Kelet-Nyugat Kupa 2013. augusztus 18.

V É G E R E D M É N Y

Overall

Sailed: 1, Discards: 0, To count: 1, Rating system: VY, Entries: 11, Scoring system: Appendix A
Helyezés Osztály Fleet Hajónév Vitorlaszám Club Kormányos Legénység (egyesület) YS szám futam eredmény  
1st YS II Dixi 32 Beer-ci HUN-1218 BSr-Fűzfő Szölősi Zoltán Éder Bálint,Szych András, Czakó Zsófia 100 1.0
2nd YS I Flystar 26 Speedline HUN-77 KALTI SE Németh Péter Nánási Balázs, Népeth Péter, Kiss Zoltán, Nagy Anikó 93 2.0
3rd YS I Code 8 Code 8 8 Kereked Varga Lajos Dr Hajdú Balázs, Szekeres László 84 3.0
4th YS I 33-as Medicken HUN 75 Hungária Yacht Club Martinyi Aladár Beck Gergő, Valkó András, Dániel Dórka 89 4.0
5th YS I NAU 370 Magnum 3705 EGIS Kurucz Sándor Kurucz Tamás, Lám Annamária, Dr Kővári Zoltán, Pintér László, Kovács Krisztián 85 5.0
6th YS I 11 m OD Manuál HUN-158 MTDSC Molnár Judit Németh Éva, Szalay Gábor, Barta Péter, Pásztor Zsolt 90 6.0
7th YS II 22-es sarenkreuzer Parla HUN-23 Spartacus SE Horgos Tamás Dr Molnár Lóránt, Molnár Kristof 103 7.0
8th YS II 25-ös jolle Tatus C 1 TVSK Dr Martin János Dr Martin Jánosné 108 8.0
9th YS I 55-ös cirkáló Stefánia HUN-1 ÁFI SK Zentai Árpád Barát Stefánia, DR Kósa Lilla, Mezei Zsolt, DR Pálinkás Péter, Feszthammer Réka 87 9.0
10th YS I 40-es cirkáló Róza HUN-21 TECON SE Bakoczy Kálmán Dr Kovács Ágnes, Pozsár Orsolya, Keklár Attila, Bodnár János 95 14.0 DNF
10th YS I Beneteau First 34,7 Kaland.orr HUN-8189 TYC Solymosi Imre Kovács Márton, Demény Márton, Demény Anna mocó, Kovács Máté mocó 89 14.0 DNF
10th YS II Skippy 750 PC Skippi 750 HUN-7501 MB Sailing Gonzales Dávid   109 14.0 DNF
10th YS I BB 10 Délibáb HUN-212   Fazakas György Csák Beatrix, Fazekas Szilvia 95 14.0 DNS

futam eredmény

Start: Start 1, Finishes: Place, Time: 8:55:00
Helyezés Osztály Fleet Hajónév Vitorlaszám Club Kormányos Legénység (egyesület) YS szám Elapsed Corrected
1 YS II Dixi 32 Beer-ci HUN-1218 BSr-Fűzfő Szölősi Zoltán Éder Bálint,Szych András, Czakó Zsófia 100 5:43:34 5:43:34
2 YS I Flystar 26 Speedline HUN-77 KALTI SE Németh Péter Nánási Balázs, Népeth Péter, Kiss Zoltán, Nagy Anikó 93 5:30:58 5:55:53
3 YS I Code 8 Code 8 8 Kereked Varga Lajos Dr Hajdú Balázs, Szekeres László 84 4:59:42 5:56:47
4 YS I 33-as Medicken HUN 75 Hungária Yacht Club Martinyi Aladár Beck Gergő, Valkó András, Dániel Dórka 89 5:24:09 6:04:13
5 YS I NAU 370 Magnum 3705 EGIS Kurucz Sándor Kurucz Tamás, Lám Annamária, Dr Kővári Zoltán, Pintér László, Kovács Krisztián 85 5:35:12 6:34:21
6 YS I 11 m OD Manuál HUN-158 MTDSC Molnár Judit Németh Éva, Szalay Gábor, Barta Péter, Pásztor Zsolt 90 6:55:34 7:41:44
7 YS II 22-es sarenkreuzer Parla HUN-23 Spartacus SE Horgos Tamás Dr Molnár Lóránt, Molnár Kristof 103 8:48:52 8:33:28
8 YS II 25-ös jolle Tatus C 1 TVSK Dr Martin János Dr Martin Jánosné 108 10:08:09 9:23:06
9 YS I 55-ös cirkáló Stefánia HUN-1 ÁFI SK Zentai Árpád Barát Stefánia, DR Kósa Lilla, Mezei Zsolt, DR Pálinkás Péter, Feszthammer Réka 87 10:01:45 11:31:40
10 YS I 40-es cirkáló Róza HUN-21 TECON SE Bakoczy Kálmán Dr Kovács Ágnes, Pozsár Orsolya, Keklár Attila, Bodnár János 95 DNF  
10 YS I Beneteau First 34,7 Kaland.orr HUN-8189 TYC Solymosi Imre Kovács Márton, Demény Márton, Demény Anna mocó, Kovács Máté mocó 89 DNF  
10 YS II Skippy 750 PC Skippi 750 HUN-7501 MB Sailing Gonzales Dávid   109 DNF  
10 YS I BB 10 Délibáb HUN-212   Fazakas György Csák Beatrix, Fazekas Szilvia 95 DNS  


www.hyc.hu

Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com