event burgee venue burgee

4. HYC Kupa 2013. május 4-5.

Végeredmény

Dragon osztály

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 7, Scoring system: Appendix A
helyezés nevezési státusz osztály alosztály Nat vitorlaszám hajónév kormányos legénység Club R1
 
R2
 
R3
 
R4
 
R5
 
R6
 
kiesővel összpontszám
1st nevezett Dragon   HUN-59/1071 Freyja Náray Vilmos Náray Richárd, Wonke Péter TVSK, Tramontana 3.0 (8.0 RET) 4.0 2.0 2.0 1.0 12.0 20.0
2nd ok Dragon   HUN-46 Conseuro Jakab László Horgos Tamás   2.0 1.0 1.0 4.0 (5.0) 5.0 13.0 18.0
3rd ok Dragon   HUN-55 Luna Zente Ferenc Simon András, Kerényi Balázs Kereked V.K. 1.0 2.0 (5.0) 5.0 4.0 2.0 14.0 19.0
4th ok Dragon   HUN-36 Scaramanga Juhász György Nedbál Noel, Juhász Balázs TVSK 4.0 4.0 2.0 (6.0) 3.0 4.0 17.0 23.0
5th jelentkezett Dragon   HUN-57/31 Nemecsek Tóth Zsolt Kozma László, dr. Kozma László TIC SE (6.0) 5.0 3.0 1.0 6.0 3.0 18.0 24.0
6th ok Dragon   HUN-51 Scylla Hónig Péter Hónig Miklós, Hónig Kinga TVSK-BYC 7.0 3.0 6.0 3.0 1.0 (8.0 OCS) 20.0 28.0
7th ok Dragon   HUN-45 Ultramarin Andorka Rudolf Andorka Rafael, ifj Andorka Rudolf HYC 5.0 6.0 (8.0 DNS) 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 35.0 43.0

Optimist osztály

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 19, Scoring system: Appendix A
helyezés nevezési státusz osztály alosztály Nat vitorlaszám hajónév kormányos legénység Club R1
 
R2
 
R3
 
R4
 
R5
 
R6
 
kiesővel összpontszám
1st nevezett Optimist Ifi HUN-705   Szilasi Fábián   Kereked V.K. 1.0 2.0 (3.0) 2.0 2.0 2.0 9.0 12.0
2nd ok Optimist Ifi HUN-516   Wolf Szabolcs   BS-Fűzfő V.K. 2.0 (8.0) 4.0 3.0 1.0 3.0 13.0 21.0
3rd ok Optimist Ifi HUN-155   Tóth Levente   BS-Fűzfő V.K. 3.0 (9.0) 6.0 4.0 3.0 1.0 17.0 26.0
4th nevezett Optimist Ifi HUN-707   Maróty Mátyás   Kereked V.K. 4.0 3.0 (13.0) 1.0 6.0 6.0 20.0 33.0
5th nevezett Optimist Ifi HUN-708   Nagy Bernát   Kereked V.K. (8.0) 1.0 5.0 5.0 4.0 5.0 20.0 28.0
6th nevezett Optimist serdülő HUN-709   Nagy Botond   Kereked V.K. 13.0 (14.0) 2.0 7.0 8.0 4.0 34.0 48.0
7th ok Optimist Ifi HUN-515   Odonics Csanád   BS-Fűzfő V.K. (12.0) 4.0 12.0 8.0 5.0 7.0 36.0 48.0
8th nevezett Optimist Ifi HUN-702   Badar Bence   Kereked V.K. 7.0 7.0 1.0 10.0 (20.0 BFD) 13.0 38.0 58.0
9th nevezett Optimist Ifi lány HUN-711   Csébfalvi Anna   Kereked V.K. 10.0 5.0 (16.0) 9.0 9.0 10.0 43.0 59.0
10th nevezett Optimist Ifi HUN-706   Cséfalvi András   Kereked V.K. 11.0 (16.0) 11.0 6.0 7.0 8.0 43.0 59.0
11th ok Optimist serdülő HUN-907   Aradi Nándor Bence   BYC 5.0 11.0 7.0 (15.0) 13.0 15.0 51.0 66.0
12th ok Optimist serdülő lány HUN-2003   Novák Dorka   BS-Fűzfő V.K. (16.0) 10.0 9.0 13.0 10.0 9.0 51.0 67.0
13th ok Optimist Ifi lány CZE-770   Kalisova Lenka   YC BRNO 6.0 15.0 8.0 (17.0) 11.0 16.0 56.0 73.0
14th ok Optimist Ifi CZE-432   Kmenta Martin   YC BRNO 9.0 12.0 10.0 12.0 (16.0) 14.0 57.0 73.0
15th ok Optimist serdülő HUN-509   Odonics Bende   BS-Fűzfő V.K. (17.0) 13.0 14.0 11.0 14.0 11.0 63.0 80.0
16th nevezett Optimist serdülő HUN-704   Arányi Barna   Kereked V.K. 14.0 6.0 19.0 18.0 17.0 (20.0 BFD) 74.0 94.0
17th nevezett Optimist serdülő HUN-700   Tausz András   Kereked V.K. 15.0 17.0 (18.0) 16.0 15.0 12.0 75.0 93.0
18th ok Optimist serdülő HUN-915   Zinl Leon Miklós   BYC (19.0) 18.0 15.0 14.0 12.0 17.0 76.0 95.0
19th nevezett Optimist serdülő HUN-701   Izsák Botond   Kereked V.K. 18.0 (20.0 DNS) 17.0 19.0 20.0 BFD 18.0 92.0 112.0


www.hyc.hu
gombos@tracon.hu

Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com