event burgee venue burgee

11. HYC kupa előnevezési lista, 2020. július 12. 22:40

11.HYC Kupa előnevezési lista 2020. JÚLIUS 13. 8:40

 
Osztály Vitorlaszám Kormányos Division Club HelmSex Hajónév Notes Extra Col 1 Extra Col 2
OPTIMIST HUN-9 Gábos-Barsi Botond ZÖLD VVSI fiú U13 2009    
OPTIMIST HUN-620 Németh Zsombor PIROS VVSI fiú U13 2009    
OPTIMIST HUN-314 Hajdu-Geiger Ágost PIROS VVSI fiú U15 2007    
OPTIMIST HUN-101 Somogyi Janka PIROS VVSI lány U15 2006    
OPTIMIST HUN-321 Sebestyén Domonkos PIROS VVSI fiú U15 2007    
OPTIMIST HUN-6 Hinsenkamp Ottó FEHÉR VVSI fiú U13 2008    
OPTIMIST HUN-3401 Bisztray Flóra FEHÉR VVSI lány U15 2006    
OPTIMIST HUN-11 Barthó Ágoston FEHÉR VVSI fiú U15 2007    
OPTIMIST HUN-12943 Bató Ádám ZÖLD THE fiú U10 2011 - U9    
OPTIMIST HUN-1945 Bíró Dávid ZÖLD THE fiú U10 2010 - U11    
OPTIMIST HUN-951 Cséfán Dani FEHÉR THE fiú U13 2009    
OPTIMIST HUN-1332 Bakonyi Zsombor FEHÉR THE fiú U13 2008    
OPTIMIST HUN-949 László András FEHÉR THE fiú U15 2006    
OPTIMIST HUN-378 Lukáts Zsombor ZÖLD THE fiú U13 2008 - U13    
OPTIMIST HUN-946 Litkey Mátyás ZÖLD THE fiú U13 2008 - U13    
OPTIMIST HUN-950 László Zsolt ZÖLD THE fiú U13 2008 - U13    
OPTIMIST HUN-12946 Baráth Réka ZÖLD THE lány U13 2008 - U13    
OPTIMIST HUN-945 Lukáts Nati ZÖLD THE lány U13 2008 - U13    
OPTIMIST HUN-12944 Peleskey Dávid FEHÉR THE fiú U13 2008    
OPTIMIST HUN-948 Szamosi Csanád ZÖLD THE fiú U10 2011 - U9    
OPTIMIST GER-11546 Varga Botond ZÖLD SÉP fiú U13 2008    
OPTIMIST AUT-659 Juhász Tamás ZÖLD SÉP fiú U10 2010    
OPTIMIST HUN-1225 Meszner Csanád ZÖLD SÉP fiú U10 2010    
OPTIMIST HUN-232 Huber Mátyás ZÖLD SÉP fiú U13 2009    
OPTIMIST POL-179 Széll Panna ZÖLD SVE lány U13 U13    
OPTIMIST HUN-130 Balaton Kristóf FEHÉR SVE fiú U13 U13    
OPTIMIST HUN-13 Vágó Mátyás ZÖLD SVE fiú U10 U10    
OPTIMIST HUN-68 Szabó Mirkó ZÖLD SVE fiú U13 U13    
OPTIMIST HUN-2009 Zarándy Martin FEHÉR SVE fiú U13 U13    
OPTIMIST HUN-1304 Daniel Alexander FEHÉR SVE fiú U13 U13    
OPTIMIST HUN-59 Gereben Barnabás ZÖLD SVE fiú U10 U10    
OPTIMIST HUN-730 Losonci Ádám ZÖLD PROCELERO SE fiú U15 2007 - U13    
OPTIMIST HUN-726 Vörös Bendegúz ZÖLD PROCELERO SE fiú U13 2008 - U13    
OPTIMIST HUN-26 Kovács Bendegúz FEHÉR PROCELERO SE fiú U10 2010 - U11    
OPTIMIST HUN-736 Varga Máté FEHÉR PROCELERO SE fiú U13 2009 - U13    
OPTIMIST HUN-230 Csalló Levente ZÖLD PROCELERO SE fiú U13 2007 - U13    
OPTIMIST HUN-734 Balla Réka FEHÉR PROCELERO SE lány U10 2010 - U11    
OPTIMIST HUN-735 Kocsis Balázs FEHÉR PROCELERO SE fiú U13 2007 - U13    
OPTIMIST HUN-90 Táborszky Panna ZÖLD MVM SE lány U13 2007 - U13    
OPTIMIST HUN-967 Schriffert Áron FEHÉR MVM SE fiú U13 2009 - U13    
OPTIMIST HUN-969 Kiss Virág ZÖLD MVM SE lány U13 2007 - U13    
OPTIMIST HUN-966 Schriffert Péter FEHÉR MVM SE fiú U13 2007 - U13    
OPTIMIST HUN-722 Dergács Marcell FEHÉR KEREKED fiú U13 U13    
OPTIMIST HUN-703 Bárány Domonkos FEHÉR KEREKED fiú U13 U13    
OPTIMIST 1901__ Fermezei Dóra ZÖLD KEREKED lány U10 U10    
OPTIMIST HUN-718 Kiss Pál Domonkos FEHÉR KEREKED fiú U10 U10    
OPTIMIST HUN-724 Kobza Hümér FEHÉR KEREKED fiú U13 U13    
OPTIMIST HUN-720 Müller Dániel FEHÉR KEREKED fiú U10 U10    
OPTIMIST HUN-719 Nagy Bendegúz FEHÉR KEREKED fiú U10 U10    
OPTIMIST HUN-708 Stolk Emma FEHÉR KEREKED lány U13 U13    
OPTIMIST HUN-705 Bárány Kristóf FEHÉR KEREKED fiú U10 U10    
OPTIMIST HUN-714 Farkas Júlia FEHÉR KEREKED lány U13 U13    
OPTIMIST HUN-717 Tausz Emma FEHÉR KEREKED lány U13 U13    
OPTIMIST HUN-235 Lederer-Vágó Flóra ZÖLD FVE lány U13 2008    
OPTIMIST HUN-14 Benkő Gyula Ottó ZÖLD FVE fiú U13 2009    
OPTIMIST HUN-91 Sóczó Botond ZÖLD BYC 1912 fiú U10 2010    
OPTIMIST HUN-1338 Szaplonczay Panna FEHÉR BYC 1912 lány U10 2010    
OPTIMIST HUN-1321 Feith Máté KATEGÓRIÁN KÍVÜL BYC 1912 fiú U15 2007    
OPTIMIST HUN-1313 Dóczi Bendegúz ZÖLD BYC 1912 fiú U15 2007    
OPTIMIST HUN-918 Csermák Eszter ZÖLD BYC 1912 lány U13 2009    
OPTIMIST HUN-1313 Dóczi Bendegúz ZÖLD BYC 1912 fiú U15 2007    
OPTIMIST HUN-710 Siklósi Lóránt FEHÉR BYC 1912 fiú U10 2010    
OPTIMIST HUN-1328 Makara Juli ZÖLD BYC 1912 lány U13 2009    
OPTIMIST HUN-92 Pusztási Áron ZÖLD BYC 1912 fiú U15 2007    
OPTIMIST HUN-390 Pusztási Keve ZÖLD BYC 1912 fiú U10 2010    
OPTIMIST HUN-901- Téglás Donát ZÖLD BYC 1912 fiú U10 2010    
OPTIMIST HUN-1902 Junkert Barnabás ZÖLD BYC fiú U13 2008 - U13    
OPTIMIST HUN-1350 Németh Natália ZÖLD BYC lány U10 2010 - U10    
OPTIMIST HUN-907 Székely Dávid Örs ZÖLD BYC fiú U13 2008 - U13    
OPTIMIST HUN-1355 Székely Dalma Sára ZÖLD BYC lány U13 2009 - U13    
OPTIMIST HUN-1904 Kusnyerik Ambrus PIROS BYC fiú U15 2006    
OPTIMIST HUN-908 Matics Flóra ZÖLD BYC lány U15 2007 - U13    
OPTIMIST HUN-1903 Csomai Bálint ZÖLD BYC fiú U13 2008 - U13    
OPTIMIST HUN-9101 Gömbös Vince PIROS BYC fiú U13 2009    
OPTIMIST HUN-919 Dávoti Tamara FEHÉR BYC lány U10 2010    
OPTIMIST HUN-914 Laczkó Tóth Viki FEHÉR BYC lány U13 2008    
OPTIMIST HUN-1322 Sinclair Noel FEHÉR BYC fiú U13 2008    
OPTIMIST HUN-901 Márton András FEHÉR BYC fiú U10 2010    
OPTIMIST HUN-902 Varga András PIROS BYC fiú U13 2008    
OPTIMIST HUN-916 Kókai Vilmos PIROS BYC fiú U13 2009    
OPTIMIST HUN-903 Kovács Áron FEHÉR BYC fiú U15 2007    
OPTIMIST HUN-132 Németh Abigél ZÖLD BS-FVK lány U10 2011 - U10    
OPTIMIST HUN-284 Tejfalussy-Gecse Éva Fruzsina ZÖLD BS-FVK lány U13 2009 - U13    
OPTIMIST HUN-515 Faisztl-Németh Réka FEHÉR BS-FVK lány U13 2009 - U13    


www.hyc.hu
gombos@tracon.hu

Sailwave Scoring Software 2.28.1
www.sailwave.com