event burgee venue burgee

Hungária Yacht Club Kupa 2012 május. 4-6.

Végeredmény

Dragon Osztály

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 6, Scoring system: Appendix A
Helyezés Nevezési státusz Osztály Alosztály Rajtszám Hajónév Kormányos Legénység Club R1
 
R2
 
R3
 
R4
 
R5
 
R6
 
Összpontszám kiesővel
1st OK Dragon HUN-49 7Arts dr. PhD Tenke Péter Varga István, Polgár Csaba Spartacus (7.0 RAF) 2.0 1.0 2.0 1.0 1.0 7.0
2nd OK Dragon HUN-51/244 Scylla Hónig Péter Hónig Kinga, Hónig Miklós TVSK-BYC 1.0 1.0 2.0 3.0 3.0 (7.0 DNF) 10.0
3rd OK Dragon HUN-59 Freyja Náray Vilmos Náray Richárd, Wonke Péter TVSK (7.0 RAF) 3.0 3.0 1.0 2.0 2.0 11.0
4th OK Dragon HUN-56 Scaramanga Nedbál Noel Szentendrei Ákos, Magyar Erika TVSK (7.0 DNC) 5.0 4.0 5.0 4.0 4.0 22.0
5th OK Dragon HUN-28 Kalliope Simon András Diron István, Csüllög Zsolt BFYC (7.0 RAF) 4.0 5.0 4.0 5.0 5.0 23.0
6th OK Dragon HUN-45 Ultramarin Andorka Rudolf Makai László, ifj. Andorka Rudolf HYC-BYC (7.0 DNF) 7.0 DNC 7.0 DNC 7.0 DNC 7.0 DNC 3.0 31.0

Optimist Osztály

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 21, Scoring system: Appendix A
Helyezés Nevezési státusz Osztály Alosztály Rajtszám Hajónév Kormányos Legénység Club R1
 
R2
 
R3
 
R4
 
R5
 
R6
 
Összpontszám kiesővel
1st OK Optimist ifi HUN-907 Gyapjas Zsombor   BYC (6.0) 1.0 1.0 2.0 1.0 1.0 6.0
2nd OK Optimist ifi HUN-705 Szilasi Fábián   Kereked VK 1.0 2.0 (3.0) 1.0 3.0 2.0 9.0
3rd OK Optimist serdülő HUN-1280 Erőss Lóránd   RIVE 2.0 (4.0) 2.0 3.0 4.0 3.0 14.0
4th OK Optimist ifi HUN-59 Tenke Áron   Spartacus 3.0 3.0 (5.0) 5.0 2.0 4.0 17.0
5th OK Optimist lány HUN-903 Jósa Adél   BYC (8.0) 6.0 4.0 7.0 6.0 8.0 31.0
6th OK Optimist ifi HUN-70 Ziegler Kristóf   Spartacus 9.0 5.0 8.0 (11.0) 5.0 5.0 32.0
7th OK Optimist serdülő HUN-1284 Lászlófy Levente   RIVE 5.0 11.0 9.0 4.0 8.0 (12.0) 37.0
8th OK Optimist ifi HUN-77 Hadnagy Zsombor   RIVE 7.0 8.0 (12.0) 6.0 7.0 11.0 39.0
9th OK Optimist serdülő HUN-1285 Lászlófy Ábel   RIVE 4.0 (13.0) 10.0 8.0 12.0 7.0 41.0
10th OK Optimist lány HUN-901 Korchmáros Sára   BYC (13.0) 7.0 6.0 13.0 9.0 9.0 44.0
11th OK Optimist ifi HUN-1283 Józsa-Kovács Attila   RIVE 14.0 9.0 7.0 10.0 (17.0) 6.0 46.0
12th OK Optimist serdülő HUN-708/12660 Nagy Bernát   Kereked VK 10.0 10.0 13.0 9.0 10.0 (22.0 DNF) 52.0
13th OK Optimist ifi HUN-706 Csébfalvi András   Kereked VK 12.0 12.0 (16.0) 12.0 15.0 10.0 61.0
14th OK Optimist serdülő HUN-909 Héjja Marcel   BYC 11.0 (16.0) 15.0 16.0 11.0 13.0 66.0
15th OK Optimist lány HUN-703 Csébfalvi Anna   Kereked VK 15.0 14.0 11.0 17.0 14.0 (22.0 DNC) 71.0
16th OK Optimist serdülő HUN-700 Badar Bence   Kereked VK (18.0) 15.0 14.0 15.0 13.0 16.0 73.0
17th OK Optimist serdülő HUN-709/11279 Nagy Botond   Kereked VK 16.0 (22.0 DNF) 17.0 14.0 16.0 15.0 78.0
18th OK Optimist ifi HUN-8 Cseri Dániel   BYC (19.0) 17.0 18.0 18.0 18.0 14.0 85.0
19th OK Optimist serdülő HUN-900 Németh Konrád   BYC 17.0 18.0 19.0 19.0 (20.0) 18.0 91.0
20th OK Optimist serdülő HUN-902 Szabó Leonárd   BYC 20.0 20.0 20.0 (21.0) 19.0 17.0 96.0
21st OK Optimist serdülő HUN-915 Zink León Miklós   BYC 21.0 19.0 21.0 20.0 21.0 (22.0 DNF) 102.0


hyc.hu
gombos@tracon.hu

Sailwave Scoring Software 2.5
www.sailwave.com