event burgee venue burgee

8. HYC Kupa 2017.

Végeredmény

Dragon osztály

Sailed: 9, Discards: 2, To count: 7, Entries: 8, Scoring system: Appendix A
helyezés osztály vitorlaszám hajónév kormányos legénység Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 kiesővel
1st Dragon HUN-59 Freyja Náray Vilmos Wonke Péter, Ikrényi Gábor TVSK 1.0 2.0 (6.0) 2.0 3.0 2.0 3.0 (5.0) 4.0 17.0
2nd Dragon HUN-54 Indigó Nedbál Noel Nedbál Zsombor, Nedbál Ervin TVSK 2.0 5.0 1.0 (6.0) 5.0 1.0 2.0 2.0 (6.0) 18.0
3rd Dragon HUN-46 Kukulkán Jakab László Kovács Tamás, Vincze Gábor TVSK (7.0) 1.0 (7.0) 5.0 1.0 5.0 5.0 1.0 1.0 19.0
4th Dragon HUN-31 Nemecsek Tóth Zsolt Dr. Kozma László, Kozma László TYC 3.0 (6.0) 5.0 3.0 2.0 3.0 (7.0) 4.0 2.0 22.0
5th Dragon HUN-30 Yorikke Dobos Attila Juhász György, Kerepesi István TVSK (6.0) (7.0) 2.0 4.0 4.0 4.0 4.0 3.0 3.0 24.0
6th Dragon HUN-51/244 Scylla Hónig Péter Mészáros Géza, Mórocz Ágnes TVSK 4.0 3.0 4.0 1.0 (6.0) (7.0) 6.0 6.0 5.0 29.0
7th Dragon HUN-61 Tiamat Homola László Horváth Csaba, Hajdu Pál Martins AYCE 5.0 4.0 3.0 (8.0) (7.0) 6.0 1.0 7.0 7.0 33.0
8th Dragon HUN-28 Kalliopé Simon András Boros Béla, Bazsó Gábor BFYC (8.0) (8.0) 8.0 7.0 8.0 8.0 8.0 8.0 8.0 55.0

Laser 4.7 osztály

Sailed: 9, Discards: 2, To count: 7, Entries: 24, Scoring system: Appendix A
helyezés osztály vitorlaszám hajónév kormányos legénység Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 kiesővel
1st Laser 4.7 210519   Kovács Attila   MVMSE 3.0 (25.0 OCS) (4.0) 1.0 2.0 1.0 1.0 1.0 1.0 10.0
2nd Laser 4.7 201872   Héjja Marcell   BYC 1.0 1.0 2.0 4.0 4.0 5.0 (9.0) 2.0 (6.0) 19.0
3rd Laser 4.7 207391   Rác Karina   MVMSE 2.0 (25.0 OCS) (6.0) 3.0 1.0 4.0 3.0 3.0 4.0 20.0
4th Laser 4.7 203049   Obiekwe Mike   PRO SE 7.0 (9.0) 1.0 9.0 5.0 3.0 5.0 4.0 (25.0 DNC) 34.0
5th Laser 4.7 204267   Vida Róza   BYC 6.0 (25.0 OCS) 10.0 7.0 3.0 2.0 4.0 (14.0) 2.0 34.0
6th Laser 4.7 193493   Sellei Bence   BYC 4.0 2.0 5.0 (8.0) (7.0) 7.0 7.0 6.0 3.0 34.0
7th Laser 4.7 203366   Novák Dorka   BYC 5.0 (25.0 OCS) 3.0 5.0 10.0 6.0 (12.0) 8.0 8.0 45.0
8th Laser 4.7 202994   Kis-Kapin Karina   BYC 9.0 3.0 9.0 2.0 (16.0) 8.0 10.0 10.0 (12.0) 51.0
9th Laser 4.7 204828   Ecseri Flóra   BYC 8.0 7.0 8.0 6.0 (13.0) 10.0 8.0 7.0 (11.0) 54.0
10th Laser 4.7 192731   Virág Balázs Álmos   THE-YKA 11.0 (25.0 DNF) (25.0 DNC) 14.0 12.0 9.0 2.0 5.0 5.0 58.0
11th Laser 4.7 195785   Szűcs Ábel   THE-YKA (20.0) 5.0 (14.0) 12.0 8.0 11.0 6.0 11.0 7.0 60.0
12th Laser 4.7 202995   Váradi Miklós   BYC 10.0 4.0 11.0 (25.0 BFD) 14.0 (20.0) 14.0 15.0 10.0 78.0
13th Laser 4.7 147076   Kemény Zsombor   VVSI 15.0 8.0 (16.0) 15.0 9.0 (16.0) 13.0 9.0 14.0 83.0
14th Laser 4.7 185751   Berry Sára   PRO SE (21.0) 13.0 15.0 10.0 6.0 15.0 11.0 17.0 (25.0 DNC) 87.0
15th Laser 4.7 204928   Barsi Lívia   PRO SE (17.0) 11.0 13.0 13.0 11.0 14.0 15.0 13.0 (25.0 DNC) 90.0
16th Laser 4.7 210977   Illanitz Igor   MVMSE 12.0 17.0 7.0 (21.0) (21.0) 12.0 18.0 16.0 15.0 97.0
17th Laser 4.7 204002   Hevesi Marcell   THE-YKA 13.0 10.0 (21.0) 16.0 18.0 17.0 (22.0) 18.0 9.0 101.0
18th Laser 4.7 201130   Orbán Botond Máté   MVMSE (24.0) 15.0 (23.0) 11.0 15.0 13.0 16.0 20.0 16.0 106.0
19th Laser 4.7 195736   Tagai Marcell   THE-YKA 18.0 12.0 12.0 20.0 19.0 (21.0) (23.0) 21.0 13.0 115.0
20th Laser 4.7 200719   Molnár Emese Lilla   MVMSE 16.0 (25.0 OCS) 17.0 18.0 17.0 19.0 17.0 (25.0 OCS) 20.0 124.0
21st Laser 4.7 201133   Csáti Fanni   MVMSE (23.0) 16.0 20.0 22.0 (23.0) 18.0 19.0 12.0 19.0 126.0
22nd Laser 4.7 189437   Ódor Benő   VVSI 19.0 14.0 19.0 19.0 (22.0) (23.0) 21.0 22.0 18.0 132.0
23rd Laser 4.7 201672   Zsemle Máté   BYC (22.0) 18.0 (22.0) 17.0 20.0 22.0 20.0 19.0 17.0 133.0
24th Laser 4.7 187596   Tóth Hanna Panna   PRO SE 14.0 6.0 18.0 (25.0 DNC) (25.0 DNC) 25.0 DNC 25.0 DNC 25.0 DNC 25.0 DNC 138.0

Laser Radial osztály

Sailed: 9, Discards: 2, To count: 7, Entries: 12, Scoring system: Appendix A
helyezés osztály vitorlaszám hajónév kormányos legénység Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 kiesővel
1st Laser Radial 197   Almási Zsombor   BYC (9.0) (7.0) 1.0 6.0 1.0 2.0 1.0 1.0 1.0 13.0
2nd Laser Radial 204702   Kálóczy Szebasztián   THE-YKA (3.0) 1.0 3.0 3.0 3.0 3.0 (4.0) 3.0 3.0 19.0
3rd Laser Radial 212293   Jámbor Attila   BYC 1.0 2.0 (5.0) 2.0 4.0 5.0 2.0 5.0 (7.0) 21.0
4th Laser Radial 203070   Bácsai-Nagy Domonkos   DSCH (6.0) 6.0 6.0 5.0 (11.0) 1.0 3.0 6.0 2.0 29.0
5th Laser Radial 205145   Katona Nóra   PRO SE 2.0 8.0 (9.0) 7.0 8.0 (9.0) 7.0 4.0 4.0 40.0
6th Laser Radial 197672   Sövény Ábel   DSCH 4.0 9.0 2.0 4.0 (10.0) (10.0) 8.0 7.0 9.0 43.0
7th Laser Radial 206701   Aradi Nándor   BYC 7.0 5.0 8.0 1.0 7.0 8.0 (11.0) (9.0) 8.0 44.0
8th Laser Radial 192736   Vőneky Ákos   BYC 8.0 4.0 7.0 8.0 5.0 (11.0) 5.0 8.0 (10.0) 45.0
9th Laser Radial 204696   Zink Leon   BYC 5.0 3.0 4.0 9.0 9.0 6.0 10.0 (13.0 OCS) (13.0 DNF) 46.0
10th Laser Radial 201132   Bakó Csenge   MVMSE (11.0) 11.0 11.0 (13.0 DNF) 2.0 7.0 9.0 2.0 6.0 48.0
11th Laser Radial 204896   Rátosi Noémi   VVSI (10.0) (10.0) 10.0 10.0 6.0 4.0 6.0 10.0 5.0 51.0
12th Laser Radial 207420   Hadnagy Zsombor   POSEIDON YC (13.0 DNC) (13.0 DNC) 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 91.0

Laser Standard osztály

Sailed: 9, Discards: 2, To count: 7, Entries: 1, Scoring system: Appendix A
helyezés osztály vitorlaszám hajónév kormányos legénység Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 kiesővel
1st Laser Standard 175496   Beck Gergő   HYC 1.0 (2.0 DNC) (2.0 DNC) 2.0 DNC 2.0 DNC 2.0 DNC 2.0 DNC 2.0 DNC 2.0 DNC 13.0


www.hyc.hu
gombos@tracon.hu

Sailwave Scoring Software 2.16.7
www.sailwave.com