event burgee venue burgee

7. Kelet-Nyugat Kupa, végeredmény

Results are final as of 17:11 on July 15, 2017

YS I Osztály

Sailed: 1, Discards: 0, To count: 1, Rating system: VY, Entries: 13, Scoring system: Appendix A
Helyezés Osztály Fleet Hajónév Vitorlaszám Club Kormányos Legénység (egyesület) YS szám futam eredmény
   
1st YS I BB 12 Touring Helikon HUN-3 BYC Andorka Rudolf Balog Erzsébet 95 1.0
2nd YS I 11m OD Obsession HUN-220 TYC Czap Zoltán Czap Zoltánné, Czap Gergely, Czap Bálint 90 2.0
3rd YS I DB 1 Picur HUN-2057 WIN-D Benedict András Benedict Soma, Dr Fabriczki-Vidácts, Nemes László,Gáspár Zoltán, Szabó Nándor, Tujder Géza 96 3.0
4th YS I Scholtz 32 Heléna HUN-1344 VVSE Varga Huba Rózsavölgyi Gábor, Rózsavölgyi Dániel, Varga Hanna, Berényi Henriett 91 4.0
5th YS I ELAN 31 Kebelbarát HUN-921 KVSE2 Németh Ákos Rédling Balázs, Galla Tibor 98 5.0
6th YS I 30-as cirkáló Béke HUN-10 FSE Gergelyfi András Mórocz Ágnes, Kalfsbeek-Dobóczi 93 6.0
7th YS I Nautic 22 Hornet R Kisbolero HUN-2205 HYC Soponyai Géza Lacsny Gergely, Őri Sándor Péter, Székely Beatrix 95 7.0
8th YS I Sun Fast 3200 Garuda HUN-66 Balmoral VSE Dr Nagy Ákos György Dr Bujdosó Mihály, Dr Willner-Haring Péter, Dr Debreczeni Béla, Dr Kovács László, Kober Ágnes, Tokár Annamária, Takáczi Melinda 87 8.0
9th YS I 8m OD Infinity HUN-82 AVIS SE Németh László Bárándi László, Pónya Gábor, Röszler János, ,Zámbó Andrea 91 9.0
10th YS I DB 1 Madicken HUN-75 HYC Martinyi Aladár Beck Gergő 87 10.0
11th YS I Sun Fast 3200 Hector HUN-1241 KMPVSE Luda Ottó Köhler Imre 91 14.0 DNF
11th YS I Ylva 40 Róza HUN-21 TECON Bakoczy Kálmán Dr Kovács Ágnes,Pozsár Orsolya 95 14.0 DNS
11th YS I 22-es scharenkreuzer Parla HUN 23 HYC Horgos Tamás Dr Molnár Lóránt, Molnár Kristóf 99 14.0 DNF

YS II Osztály

Sailed: 1, Discards: 0, To count: 1, Rating system: VY, Entries: 3, Scoring system: Appendix A
Helyezés Osztály Fleet Hajónév Vitorlaszám Club Kormányos Legénység (egyesület) YS szám futam eredmény
   
1st YS II Dolphin 28 Rozália HUN-865 MVM SE Dr Nagy László Gábor Kiss János, Dr Papp Zsolt, Papp Zsolt Bence 106 1.0
2nd YS II Regina Szirákó HUN-746 TVSK Jakab László, Ács József, Livagyin Attila 103 2.0
3rd YS II Saturn 25T Lurkó HUN-1497 TVSK Dr Tausz István   106 4.0 DNC

YS III Osztály

Sailed: 1, Discards: 0, To count: 1, Rating system: VY, Entries: 1, Scoring system: Appendix A
Helyezés Osztály Fleet Hajónév Vitorlaszám Club Kormányos Legénység (egyesület) YS szám futam eredmény
   
1st YS III Folkboat Anni HUN-2493 ÁFI Nagy Imre Mezei Miklós, Daczó Sándor 114 1.0

futam eredmény - YS I Osztály

Start: Start 1, Finishes: Place
Helyezés Osztály Fleet Hajónév Vitorlaszám Club Kormányos Legénység (egyesület) YS szám Elapsed Corrected
1 YS I BB 12 Touring Helikon HUN-3 BYC Andorka Rudolf Balog Erzsébet 95 4:50:09 5:05:25
2 YS I 11m OD Obsession HUN-220 TYC Czap Zoltán Czap Zoltánné, Czap Gergely, Czap Bálint 90 4:37:15 5:08:03
3 YS I DB 1 Picur HUN-2057 WIN-D Benedict András Benedict Soma, Dr Fabriczki-Vidácts, Nemes László,Gáspár Zoltán, Szabó Nándor, Tujder Géza 96 4:58:40 5:11:07
4 YS I Scholtz 32 Heléna HUN-1344 VVSE Varga Huba Rózsavölgyi Gábor, Rózsavölgyi Dániel, Varga Hanna, Berényi Henriett 91 4:44:04 5:12:10
5 YS I ELAN 31 Kebelbarát HUN-921 KVSE2 Németh Ákos Rédling Balázs, Galla Tibor 98 5:08:25 5:14:43
6 YS I 30-as cirkáló Béke HUN-10 FSE Gergelyfi András Mórocz Ágnes, Kalfsbeek-Dobóczi 93 4:55:00 5:17:12
7 YS I Nautic 22 Hornet R Kisbolero HUN-2205 HYC Soponyai Géza Lacsny Gergely, Őri Sándor Péter, Székely Beatrix 95 5:05:26 5:21:31
8 YS I Sun Fast 3200 Garuda HUN-66 Balmoral VSE Dr Nagy Ákos György Dr Bujdosó Mihály, Dr Willner-Haring Péter, Dr Debreczeni Béla, Dr Kovács László, Kober Ágnes, Tokár Annamária, Takáczi Melinda 87 4:50:30 5:33:54
9 YS I 8m OD Infinity HUN-82 AVIS SE Németh László Bárándi László, Pónya Gábor, Röszler János, ,Zámbó Andrea 91 5:13:24 5:44:24
10 YS I DB 1 Madicken HUN-75 HYC Martinyi Aladár Beck Gergő 87 5:03:41 5:49:04
11 YS I Sun Fast 3200 Hector HUN-1241 KMPVSE Luda Ottó Köhler Imre 91 DNF  
11 YS I Ylva 40 Róza HUN-21 TECON Bakoczy Kálmán Dr Kovács Ágnes,Pozsár Orsolya 95 DNS  
11 YS I 22-es scharenkreuzer Parla HUN 23 HYC Horgos Tamás Dr Molnár Lóránt, Molnár Kristóf 99 DNF  

futam eredmény - YS II Osztály

Start: Start 1, Finishes: Place
Helyezés Osztály Fleet Hajónév Vitorlaszám Club Kormányos Legénység (egyesület) YS szám Elapsed Corrected
1 YS II Dolphin 28 Rozália HUN-865 MVM SE Dr Nagy László Gábor Kiss János, Dr Papp Zsolt, Papp Zsolt Bence 106 5:36:42 5:17:38
2 YS II Regina Szirákó HUN-746 TVSK Jakab László, Ács József, Livagyin Attila 103 5:12::31 5:8:09:49
3 YS II Saturn 25T Lurkó HUN-1497 TVSK Dr Tausz István   106 DNC  

futam eredmény - YS III Osztály

Start: Start 1, Finishes: Place
Helyezés Osztály Fleet Hajónév Vitorlaszám Club Kormányos Legénység (egyesület) YS szám Elapsed Corrected
1 YS III Folkboat Anni HUN-2493 ÁFI Nagy Imre Mezei Miklós, Daczó Sándor 114 5:40:05 4:58:19


www.hyc.hu

Sailwave Scoring Software 2.19.8
www.sailwave.com