event burgee venue burgee

2. Kelet-Nyugat Kupa 2012.

Végeredmény

Overall

Sailed: 1, Discards: 0, To count: 1, Ratings: VY, Entries: 11, Scoring system: Appendix A
Helyezés Osztály Fleet Hajónév Vitorlaszám Club Kormányos Legénység (egyesület) YS szám futam eredmény  
1st YS I. 33-as Medicken HUN 75 Hungária Yacht Club Martinyi Aladár Beck Gergő, Valkó András, Dániel Dórka 89 1.0
2nd YS I. 33-as Gejzír HUN-569 ÉVSC Horváth Attila Pintér József, Kovács Róbert, Toth Csaba 94 2.0
3rd YS II. Dixi 32 Beer-ci HUN-1218 BSr-Fűzfő Szölősi Zoltán Slyuch András, Horváth Szabolcs, Dike Sándor 100 3.0
4th YS II. 22-es sarenkreuzer Parla HUN-23 Spartacus SE Horgos Tamás Dr Molnár Lóránt, Molnár Kristof 103 4.0
5th YS II. Regina Szirákó HUN 746 TVSK Jakab László Gergely Sándor, Molnár Márk 103 5.0
6th YS II. 25-ös jolle Tatus C 1 TVSK Dr Martin János Dr Martin Jánosné 103 6.0
7th YS II. 15-ös Szivárvány P9 TVSK Barta Ferenc Antonió Caldron, Barczi Orsi 107 12.0 DNC
7th YS II. 25-ös jolle Dáridó C 24 TVSK Német Péter Német Dávid, Tóth László 103 12.0 DNC
7th YS II. 25-ös jolle Hobó C 29 TVSK Kenéz László Kenéz Lászlóné 103 12.0 DNC
7th YS II. Sudár Regatta Magyar Vándor HUN-138 Procelero SE Magyar Norbert Magyar Nikolett, Sahicskov Sebastian 103 12.0 DNF
7th YS II. Sudár Regatta Blue Jay HUN-56 Alba Regia Vass Ádám Ifj. Vass Ádám, Sinkó Zsolt 103 12.0 DNF

futam eredmény

Start: Start 1, Finishes: Place
Helyezés Osztály Fleet Hajónév Vitorlaszám Club Kormányos Legénység (egyesület) YS szám Elapsed Corrected
1 YS I. 33-as Medicken HUN 75 Hungária Yacht Club Martinyi Aladár Beck Gergő, Valkó András, Dániel Dórka 89 5:26:26 6:06:47
2 YS I. 33-as Gejzír HUN-569 ÉVSC Horváth Attila Pintér József, Kovács Róbert, Toth Csaba 94 5:59:13 6:22:09
3 YS II. Dixi 32 Beer-ci HUN-1218 BSr-Fűzfő Szölősi Zoltán Slyuch András, Horváth Szabolcs, Dike Sándor 100 6:26:45 6:26:45
4 YS II. 22-es sarenkreuzer Parla HUN-23 Spartacus SE Horgos Tamás Dr Molnár Lóránt, Molnár Kristof 103 6:53:57 6:41:54
5 YS II. Regina Szirákó HUN 746 TVSK Jakab László Gergely Sándor, Molnár Márk 103 7:30:11 7:17:04
6 YS II. 25-ös jolle Tatus C 1 TVSK Dr Martin János Dr Martin Jánosné 103 8:15:45 8:01:19
7 YS II. 15-ös Szivárvány P9 TVSK Barta Ferenc Antonió Caldron, Barczi Orsi 107 DNC  
7 YS II. 25-ös jolle Dáridó C 24 TVSK Német Péter Német Dávid, Tóth László 103 DNC  
7 YS II. 25-ös jolle Hobó C 29 TVSK Kenéz László Kenéz Lászlóné 103 DNC  
7 YS II. Sudár Regatta Magyar Vándor HUN-138 Procelero SE Magyar Norbert Magyar Nikolett, Sahicskov Sebastian 103 DNF  
7 YS II. Sudár Regatta Blue Jay HUN-56 Alba Regia Vass Ádám Ifj. Vass Ádám, Sinkó Zsolt 103 DNF  


www.hyc.hu

Sailwave Scoring Software 2.02 build 6
www.sailwave.com