event burgee venue burgee

5. Kelet-Nyugat Kupa 2015. Végeredmény

Results are final as of 15:48 on June 15, 2021

YS I Osztály

Sailed: 1, Discards: 0, To count: 1, Rating system: VY, Entries: 8, Scoring system: Appendix A
Helyezés Osztály Fleet Hajónév Vitorlaszám Club Kormányos Legénység (egyesület) YS szám
1st YS I DB 1 Picúr HUN-2057 BFVSE Fabriczki András Slezák András,Benedikt András,Dienes Balázs,Dr Fabriczki-Vidács Andrea,Nagy Ágnes 97
2nd YS I Pauger 26 Narval HUN-78 Kereked Dr Hajdú Balázs   85
3rd YS I   Helikon HUN-3 HYC Andorka Rudolf Balog Erzsébet 95
4th YS I 8m OD Kracker Jack HUN-90 TVS-Balmádi Dr Potsubay Péter Dörnyei László, Vincze Zoltán, Faragó Gábor 91
5th YS I CODE 8 INNOV8! HUN-8004 SVE Fazekas Gábor Gyapjas Balázs 85
6th YS I Asso99 Csimborasso HUN-143 TVSK Fazakas György Beck Gergő, Balog András, Fabacsovics Márk, Német Márton 82
7th YS I 22-es sarenkreuzer Parla HUN-23 Spartacus SE Horgos Tamás Dr Molnár Lóránt, Dr Futó István 99
8th YS I 55-es sarenkreuzer Stefánia HUN-55 ÁFI Zentai Árpád Barát Stefánia, Dr Pálinkás Péter,Szilva Gábor, Datzó Sándor, Rózner Tamás, Simon Benjamin 87

YS II Osztály

Sailed: 1, Discards: 0, To count: 1, Rating system: VY, Entries: 4, Scoring system: Appendix A
Helyezés Osztály Fleet Hajónév Vitorlaszám Club Kormányos Legénység (egyesület) YS szám
1st YS II Regina Szirákó HUN 746 TVSK Jakab László Ács József 103
2nd YS II Sudár Regatta RE-LIFE HUN-194 BHSE Fadgyasné Cserhalmi Piroska Fadgyas József 103
3rd YS II Sudár Regatta Carina HUN-25 TVSK Magosányi Árpád Nagy Krisztina 103
4th YS II 22-es sarenkreuzer Vifhar HUN-9 TYC Dr Nyári István Damokos Kristof, Fekete László 103

futam eredmény

Start: Start 1, Finishes: Place
Helyezés Osztály Fleet Hajónév Vitorlaszám Club Kormányos Legénység (egyesület) YS szám Elapsed Corrected
1 YS I DB 1 Picúr HUN-2057 BFVSE Fabriczki András Slezák András,Benedikt András,Dienes Balázs,Dr Fabriczki-Vidács Andrea,Nagy Ágnes 97 6:03:33 6:14:48
2 YS I Pauger 26 Narval HUN-78 Kereked Dr Hajdú Balázs   85 5:41:00 6:41:11
3 YS I   Helikon HUN-3 HYC Andorka Rudolf Balog Erzsébet 95 6:29:00 6:49:28
4 YS I 8m OD Kracker Jack HUN-90 TVS-Balmádi Dr Potsubay Péter Dörnyei László, Vincze Zoltán, Faragó Gábor 91 6:16:06 6:53:18
5 YS I CODE 8 INNOV8! HUN-8004 SVE Fazekas Gábor Gyapjas Balázs 85 5:51:42 6:53:46
6 YS I Asso99 Csimborasso HUN-143 TVSK Fazakas György Beck Gergő, Balog András, Fabacsovics Márk, Német Márton 82 5:53:45 7:11:24
7 YS I 22-es sarenkreuzer Parla HUN-23 Spartacus SE Horgos Tamás Dr Molnár Lóránt, Dr Futó István 99 7:11:05 7:15:26
8 YS II Regina Szirákó HUN 746 TVSK Jakab László Ács József 103 7:33:12 7:20:00
9 YS II Sudár Regatta RE-LIFE HUN-194 BHSE Fadgyasné Cserhalmi Piroska Fadgyas József 103 8:06:43 7:52:32
10 YS II Sudár Regatta Carina HUN-25 TVSK Magosányi Árpád Nagy Krisztina 103 8:08:37 7:54:23
11 YS I 55-es sarenkreuzer Stefánia HUN-55 ÁFI Zentai Árpád Barát Stefánia, Dr Pálinkás Péter,Szilva Gábor, Datzó Sándor, Rózner Tamás, Simon Benjamin 87 DNF  
11 YS II 22-es sarenkreuzer Vifhar HUN-9 TYC Dr Nyári István Damokos Kristof, Fekete László 103 DNF  


www.hyc.hu

Sailwave Scoring Software 2.29.0
www.sailwave.com