event burgee venue burgee

Hungária Yacht Club Kupa 2011. május 5-7.

Végeredmény

Dragon osztály

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 7, Scoring system: Appendix A
helyezés osztály alosztály rajtszám hajónév kormányos legénység Club 1. futam 2. futam 3. futam 4. futam 5. futam összpontszám kiesővel
1st Dragon   HUN-59/42   Náray Vilmos Vonke Péter, Nedbál Zsombor TVSK TRAMI CASVE 1.0 4.0 1.0 1.0 3.0 6.0
2nd Dragon   HUN-51/244 Scylla Hónig Péter Hónig Kinga és Miklós TVSK-BYC 2.0 3.0 2.0 5.0 1.0 8.0
3rd Dragon   HUN-45 Ultramarin Andorka Rudolf Andorka Rafael, ifj. Andorka Rudolf HYC 4.0 1.0 5.0 2.0 2.0 9.0
4th Dragon   HUN-49 Febril Nedbál Noel Varga István, Varga Balázs Spartacus VE-CASVE 3.0 7.0 6.0 3.0 4.0 16.0
5th Dragon   HUN-31 Nemecsek Kozma László Dr. Kozma László, Tóth Zsolt TYC SE 5.0 6.0 3.0 4.0 5.0 17.0
6th Dragon   HUN-36 Halidor Juhász György Juhász Balázs, Pálfalvi Zoltán BFYC 6.0 2.0 4.0 7.0 6.0 18.0
7th Dragon   HUN-28 Kaliope Simon András Boda László BFYC 7.0 5.0 7.0 6.0 8.0 DNF 25.0

Optimist osztály

Sailed: 4, Discards: 1, To count: 3, Entries: 28, Scoring system: Appendix A
helyezés osztály alosztály rajtszám hajónév kormányos legénység Club 1. futam 2. futam 3. futam 4. futam összpontszám kiesővel
1st Optimist ifi HUN-5   Vadnai Jonatán   BYC 2.0 1.0 1.0 1.0 3.0
2nd Optimist ifi HUN-909   Gyapjas Zsombor   BYC 1.0 4.0 2.0 2.0 5.0
3rd Optimist ifi HUN-1282   Péch Lóránt   RIVE 3.0 2.0 4.0 3.0 8.0
4th Optimist ifi HUN-705   Szilasi Fábián   KEREKED 6.0 3.0 3.0 4.0 10.0
5th Optimist ifi lány HUN-6   Jósa Adél   BYC 4.0 10.0 5.0 10.0 19.0
6th Optimist serdülő lány HUN-88   Varga Zsófia   BYC 5.0 15.0 8.0 6.0 19.0
7th Optimist ifi HUN-704   Huber Péter Lél   KEREKED 11.0 6.0 6.0 7.0 19.0
8th Optimist serdülő lány HUN-901   Korchmáros Sára   BYC 12.0 11.0 7.0 5.0 23.0
9th Optimist ifi HUN-703   Szilasi Farkas   KEREKED 7.0 7.0 9.0 11.0 23.0
10th Optimist serdülő HUN-1280   Erőss Loránd   RIVE 15.0 5.0 29.0 OCS 8.0 28.0
11th Optimist serdülő HUN-11279   Nagy Bernáth   KEREKED 13.0 8.0 10.0 29.0 DNF 31.0
12th Optimist serdülő HUN-1285   Lászlófy Ábel   RIVE 8.0 9.0 16.0 29.0 DNF 33.0
13th Optimist serdülő HUN-1283   Józsa Kovács Attila   RIVE 10.0 12.0 11.0 12.0 33.0
14th Optimist serdülő HUN-702   Csépfalvi András   KEREKED 18.0 13.0 12.0 9.0 34.0
15th Optimist serdülő HUN-903   Héja Marcell   BYC 9.0 14.0 15.0 29.0 DNF 38.0
16th Optimist serdülő lány HUN-701   Csébfalvi Anna   KEREKED 14.0 16.0 14.0 29.0 DNF 44.0
17th Optimist serdülő HUN-700   Badar Bence   KEREKED 16.0 17.0 13.0 29.0 DNC 46.0
18th Optimist serdülő HUN-111   Magyar Máté   RIVE 20.0 20.0 17.0 13.0 50.0
19th Optimist serdülő HUN-928   Nagy Botond   KEREKED 21.0 19.0 18.0 29.0 DNC 58.0
20th Optimist serdülő HUN-1284   Lászlófy Levente   RIVE 17.0 18.0 29.0 OCS 29.0 DNC 64.0
21st Optimist serdülő HUN-9   Vőneky Ákos   BYC 19.0 21.0 29.0 DNF 29.0 DNC 69.0
22nd Optimist serdülő HUN-904   Szabó Leonárd   BYC 22.0 29.0 DNF 29.0 DNF 29.0 DNC 80.0
23rd Optimist serdülő HUN-906   Német Konrád   BYC 23.0 29.0 DNF 29.0 DNF 29.0 DNC 81.0
24th Optimist serdülő HUN-908   Zink Leon Miklós   BYC 29.0 DNC 29.0 DNC 29.0 DNC 29.0 DNC 87.0
24th Optimist ifi HUN-905   ifj. Galgóczy Tamás   BYC 29.0 DNC 29.0 DNC 29.0 DNC 29.0 DNC 87.0
24th Optimist serdülő HUN-155   Tóth Levente   BSF VK 29.0 DNC 29.0 DNC 29.0 DNC 29.0 DNC 87.0
24th Optimist serdülő HUN-1111   Tóth Márton   BSF VK 29.0 DNC 29.0 DNC 29.0 DNC 29.0 DNC 87.0
24th Optimist serdülő HUN-516   Wolf Szabolcs   BSF VK 29.0 DNC 29.0 DNC 29.0 DNC 29.0 DNC 87.0


www.hyc.hu
[email protected]

Sailwave Scoring Software 2.29.0
www.sailwave.com