event burgee venue burgee

HYC COVID-edzés 2021

Előnevezési lista 2021.05.08 9:00

 
SailNo Boat Class Fleet Division HelmSex HelmName Crew HelmAgeGroup Club
61 Tiamat Dragon Dragon Férfi Homola László Hajdu Martins, Juhász Miklós Felnőtt AYCE
60 Carpe Diem Dragon Dragon Férfi dr. Szűcs István dr. Szűcs Péter, Tóth Tamás Felnőtt BHSE
68 DAS BOOT Dragon Dragon Férfi Lackner Richárd Pétervári Dávid Felnőtt BYC
30 Yorikke Dragon Dragon Férfi Dobos Attila   Felnőtt TVSK
917 Optimist Optimist 1 ifi fiú Pintér Kristóf   2007 BYC
SZN Optimist Optimist 1 serdülő fiú Török Csanád   2010 BYC
924 Optimist Optimist 1 ifi lány Fehér Szonja   2007 BYC
1337 Optimist Optimist 1 ifi lány Lackó Sára   2007 BYC
1369 Optimist Optimist 1 ifi lány Petheő Panni   2007 BYC
909 Optimist Optimist 1 ifi lány Dávoti Gréta   2007 BYC
419 Optimist Optimist 1 serdülő fiú Márton András   2010 BYC
902 Optimist Optimist 1 ifi fiú Varga András   2008 BYC
914 Optimist Optimist 1 ifi lány Laczkó-Tóth Viktória   2008 BYC
912 Optimist Optimist 1 ifi lány Bartos Betti   2008 BYC
1359 Optimist Optimist ifi fiú Juhász Botond   2009 THE-YKA
916 Optimist Optimist 2 ifi fiú Kókai Vilmos   2009 BYC
377 Optimist Optimist ifi fiú Bakonyi Zsombor   2008 THE-YKA
919 Optimist Optimist 2 serdülő lány Dávoti Tamara   2010 BYC
369 Optimist Optimist 2 ifi lány Matics Flóra   2008 BYC
375 Optimist Optimist ifi fiú Lukáts Zsombor   2008 THE-YKA
944-K Optimist Optimist ifi fiú Nedbál Dominik   2009 THE-YKA
1907 Optimist Optimist 2 ifi fiú Székely Dávid   2009 BYC
378 Optimist Optimist ifi lány Baráth Réka   2008 THE-YKA
376 Optimist Optimist ifi fiú Peleskey Dávid   2008 THE-YKA
910 Optimist Optimist 1 ifi lány Gömbös Zsófia   2008 BYC
1924 Optimist Optimist 2 serdülő lány Németh Natália   2010 BYC
946 Optimist Optimist ifi fiú Bató Péter   2008 THE-YKA
1355 Optimist Optimist 2 ifi lány Székely Dalma   2009 BYC
379 Optimist Optimist ifi lány Az Luca   2009 THE-YKA
9101 Optimist Optimist 2 ifi fiú Gömbös Vince   2009 BYC
1344 Optimist Optimist 2 ifi fiú Junkert Barnabás   2008 BYC
11322 Optimist Optimist 2 ifi fiú Csomai Bálint   2008 BYC
1357 Optimist Optimist ifi fiú Cséfán Dániel   2009 THE-YKA
944-P Optimist Optimist ifi lány Lukáts Natália   2008 THE
1945 Optimist Optimist serdülő fiú Bíró Dávid   2010 THE
943 Optimist Optimist serdülő fiú Bató Ádám   2011 THE
950 Optimist Optimist ifi lány Szécsi Dorottya   2009 THE
951 Optimist Optimist ifi fiú Litkey Mátyás   2008 THE
12944 Optimist Optimist serdülő lány Nedbál Zsófia   2010 THE
12943 Optimist Optimist serdülő fiú Nedbál Marcell   2010 THE
1378 Optimist Optimist ifi lány Zsidai Tatjána   2008 THE
12946 Optimist Optimist ifi lány Zsidai Anna   2009 THE
1335 Optimist Optimist serdülő fiú Zsidai Konrád   2012 THE


Balatonfüred, 2021. május 8-9.

Sailwave Scoring Software 2.28.1
www.sailwave.com